KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15339278
nr 1533 9278
Ami von Waldegg
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, "Nalle nallar". Signerad, daterad 2000. Olja på duk, 27x34 cm
Anne Marie Heusinger von Waldegg född Thyni, svensk konstnär född 1948.
Utrop:
500 kr
måndag 10 april 2023
kl 19:08:20
Ami von Waldegg
Läs mer om Ami von Waldegg